Aktualności

Nasza aplikacja zawitała na Wyspy Brytyjskie

Portfolio naszej firmy wzbogaciło się właśnie o nowy, bardzo praktyczny program na urządzenia mobilne. PubMe to stworzona na zamówienie naszego klienta aplikacja społecznościowa, która jest spełnieniem marzeń milionów Brytyjczyków.

Bajeczna aplikacja - Borsuk Karol

Chcecie bajki? Oto bajka! Właśnie zawitała do App Store nasza nowa produkcja dla dzieci. Aplikacja "Borsuk Karol" to jak do tej pory największa autorska produkcja w portfolio firmy Fornett. 

Nasze portfolio rośnie w siłę!

Nasza kolejna aplikacja zawitała do sklepów App Store oraz Google Play. Workout Now pomaga osobom aktywnym fizycznie łatwo liczyć powtórzenia ćwiczeń na siłowni.

Dziecinnie proste rozwiązania dla naszych klientów

Pomiędzy tworzeniem kolejnych aplikacji dla naszych klientów znajdujemy również czas na realizację i wdrażanie naszych autorskich projektów. Jeden z nich - Sleep My Baby całkiem niedawno trafił na platformy Android oraz iOS. 

Argus – Pick n Pay Cycle Tour

Przykład realizacji – stworzenie aplikacji na Androida do skanowania kodów QR dla potrzeb największego na świecie wyścigu kolarskiego.

Mobilność to źródło korzyści

Dla potrzeb naszego Klienta – firmy Hempel,  stworzyliśmy wieloplatformową, mobilną aplikację, zapewniającą zdalny dostęp do korporacyjnej bazy danych. Aplikacja umożliwia wygodne wyszukiwanie oraz przeglądanie kart technicznych oraz kart charakterystyki produktów. Jej funkcjonalności doskonale sprawdzają się w praktycznym działaniu, przynosząc naszemu Klientowi wiele korzyści.

Aplikacje mobilne - cyfrowa sztuka kompromisu

Stworzenie własnej aplikacji mobilnej to z pewnością dobra biznesowa decyzja. Zanim jednak rozpoczniemy wcielać ją w życie powinniśmy zastanowić się, który rodzaj aplikacji mobilnej wybrać do tego celu. Kilka istotnych informacji od ekspertów może Państwu w tym pomóc.

Aplikacje mobilne potrzebują audytu!

Rzetelny i profesjonalny audyt aplikacji mobilnej to w dzisiejszych czasach standard oraz gwarancja pełnego bezpieczeństwa projektu. Takie działanie świadczy o dojrzałości biznesowej i doskonałym zrozumieniu współczesnego rynku mobilnego.

Nowa wersja aplikacji mobilnej Bright Spark Maths

Sparx Education we współpracy z Fornett Consulting z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowej wersji Bright Spark Maths – aplikacji na iPada stworzonej dla dzieci w wieku szkolnym, która pomaga w przyjemny sposób doskonalić podstawowe umiejętności matematyczne.

PhoneGap – Rynek kocha proste rozwiązania

PhoneGap to technologia, która zyskuje coraz większą popularność w zastosowaniach mobilnych dla biznesu. Nic w tym dziwnego – pozwala tworzyć aplikacje szybciej taniej i od razu na wszystkie platformy.

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd