Nasza aplikacja zawitała na Wyspy Brytyjskie

Portfolio naszej firmy wzbogaciło się właśnie o nowy, bardzo praktyczny program na urządzenia mobilne. PubMe to stworzona na zamówienie naszego klienta aplikacja społecznościowa, która jest spełnieniem marzeń milionów Brytyjczyków.

Na Wyspach Brytyjskich kultura spędzania czasu w pubach jest niemal tak stara jak tamtejsza monarchia. Każdego wieczoru rzesze miłośników zimnego, bursztynowego trunku przemierzają ulice miast w poszukiwaniu najlepszego miejsca na spędzenie miłych chwil w gronie znajomych. Do tej pory ich wyborem kierował przypadek, wyszukiwarka Google lub spontaniczny telefon od przyjaciela. Nowa aplikacja stworzona przez naszą firmę wnosi całkowicie nową jakość do pubowego życia miasta. PubMe to bardzo prosty w użyciu program rozbudowany o liczne przydatne funkcje oraz szereg korzyści dla użytkowników. Aplikacja wyposażona jest w wyszukiwarkę, która dostosowuje się do Twoich preferencji. W zależności od tego czy interesuje Cię muzyka na żywo, tańce, czy też mecz na dużym ekranie - możesz wybrać lokalizację, która zapewni Ci najlepszą rozrywkę. Dzięki naszej nowej aplikacji możesz przeglądać aktualnie dziejące się w okolicy wydarzenia, czytać opinie o pobliskich lokalach, a także meldować się w różnych miejscach zapraszając tam także swoich przyjaciół. Użytkownicy PubMe dowiadują się o aktualnych ofertach, promocjach i zniżkach. Dzięki ich aktywności tworzony jest bardzo wiarygodny ranking miejsc, który pomaga wybrać najlepszy lokal na udanie spędzony wieczór ze znajomymi. 

PubMe Preview

Od kiedy Internet stał się głównym źródłem informacji o wydarzeniach, które dzieją się w mieście, właściciele pubów szukają jak najlepszych sposobów promocji swoich miejsc. PubMe wychodzi na przeciw im potrzebom. To dla nich bardzo skuteczne narzędzie marketingowe oraz nowoczesny kanał komunikacji. Dzięki PubMe manager pubu może aktywnie zachęcać ludzi, którzy właśnie podejmują decyzję o tym gdzie spędzić wieczór, że to właśnie ich lokal jest dla nich najlepszym wyborem. Aplikacja umożliwia umieszczanie informacji o wydarzeniach, ofertach, umieszczać zdjęcia, odpowiadać na uwagi i komentarze. Może także informować o specjalnych ofertach, które zachęcą gości do wizyty w ich pubie.

Bezpłatne aplikacja od samego pojawienia się w AppStore zbiera bardzo pozytywne opinie. Każdego dnia w systemie rejestrują się nowi użytkownicy. Piękny design i odważna, piwna kolorystyka, przyciągają uwagę i zachęcają do częstego korzystania tego bez wątpienia bardzo praktycznego programu. Kto wie, być może już wkrótce także i w innych krajach PubMe będzie standardem - aplikacją, bez której ciężko będzie wyobrazić sobie udany wieczór w gronie znajomych. Sądząc po pierwszych opiniach ze strony użytkowników – jest to bardzo możliwe. 

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd