O nas

Fornett Consulting powstało w 2007 roku. Jesteśmy dumni świadcząc usługi klientom na całym świecie. Technologia mobilna to fundament naszych działań. Od momentu wprowadzenia naszych usług na rynek zapewniamy ich najwyższy poziom, wykorzystując najnowsze technologie oraz trendy. Nasz zespół składa się wyłącznie z najlepszych specjalistów w dziedzinie aplikacji mobilnych. Cieszymy się, że możemy zaoferować swoje usługi przedsiębiorstwom, które chcą poprawić swoją ofertę w obszarze technologii mobilnej.

Rozwój aplikacji mobilnych jest integralną częścią działalności Fornett. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych trendów jesteśmy w stanie tworzyć najlepsze aplikacje, kompatybilne z systemami iOS, Android, Blackberry oraz Windows Phone. Rozwój aplikacji Smart TV jest branżą nowatorską, a my dostarczamy produkty, które sprawią, że Twoja firma może być obecna w milionach gospodarstw domowych na całym świecie. Oferujemy gotowe usługi, które obejmują wszystkie etapy od projektu i rozwoju, aż po wprowadzenie gotowej aplikacji na rynek.

Doradztwo, obsługa audytorska oraz doradztwo z zakresu outsourcingu to usługi wysoko cenione przez stałych klientów Fornett Consulting. Mimo, że specjalizujemy się dostarczaniu wiodących rozwiązań firmom, które dopiero wchodzą na rynek technologii mobilnych, często także zwracają się do nas również klienci, którzy szukają nowych rozwiązań dla istniejących już produktów mobilnych. Nasi konsultanci są w stanie przeprowadzić dokładny audyt w celu określenia skuteczności Twoich aplikacji.

Fornet Consulting jest również dumne z własnej platformy, eZ Publish Mobile Suite (dostępna na iOS i Android), która została stworzona jako proste rozwiązanie dostarczające treści do urządzeń mobilnych. W swojej ofercie posiadamy też produkty mCommerce, które pozwalają użytkownikom dokonanie zakupu towarów przy użyciu smartfona lub tabletu. Posiadamy szeroki asortyment mobilnych aplikacji natywnych, które są wykorzystywane w firmach na całym świecie. 

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd