Oferty pracy

iOS / Android Developer

Numer referencyjny: FC/2013/03/IOS/A

Poszukujemy programistów, których zainteresowania są związane z tworzeniem najwyższej jakości aplikacji mobilnych. Praca w Fornett Consulting pozwoli Ci wykorzystać umiejętności, które już posiadasz oraz nabyć cenne doświadczenie pracując dla szerokiej grupy klientów z całego świata. Zdobyliśmy reputację tworząc wiodące aplikacje na telefony komórkowe, tablety, telewizory SmartTV oraz mobilne środowiska webowe.

PHP Developer

Numer referencyjny: FC/2013/11/PHP

Starszy programista PHP to kluczowa rola w zespole odpowiedzialnym za rozwój systemów back-end. Szukamy ambitnych i doświadczonych programistów PHP, którzy dołączą do naszego zespołu i sprawdzą się w projektowaniu, rozwijaniu, implementowaniu oraz testowaniu wysoce skalowalnych, wielowarstwowych aplikacji webowych (PHP, Symfony2, Zend, Magento, eZ Publish, etc.)

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd