Kariera

Naszą wysoką pozycję na rynku i świetną reputację zbudowaliśmy świadcząc profesjonalne usługi z zakresu tworzenia najlepszych aplikacji mobilnych oraz aplikacji Smart TV. Stale poszukujemy uzdolnionych ludzi, którzy mogą pomóc rozwinąć naszą działalność. Czekamy na zgłoszenia osób, które posiadają doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych. W zamian oferujemy miejsce w naprawdę wspaniałym zespole.

Jesteśmy ekspertami w technologiach i rozwiązaniach mobilnych. Nasi pracownicy muszą być w stanie stworzyć aplikacje, które natychmiast przyciągną uwagę użytkownika. Potrafimy docenić dobrego programistę. Szukamy najlepszych w branży, gdyż wszystkie nasze aplikacje po wprowadzeniu na rynek muszą być po prostu najlepsze. Służymy pomocą osobom, które chcą zdobyć nowe umiejętności, a jednocześnie chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Fornett daje Ci przepustkę do pionierskiej, pasjonującej branży, jaką jest rozwój aplikacji mobilnych oraz Smart TV. Z pomocą naszego wykwalifikowanego zespołu, zdobędziesz cenne doświadczenie w branży, która rozwija się w zawrotnym tempie. Wzrost popularności telewizorów Smart spowodował, że producenci tego typu urządzeń zdali sobie sprawę, jaki potencjał mają do wykorzystania.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o wysłanie życiorysu na career@fornett.pl. Napisz kilka słów o sobie, doświadczeniu, jakie dotychczas zdobyłeś oraz informacje o tym jak możesz pomóc w rozwoju naszej firmy. W zamian oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń oraz nasze cenne doświadczenie. Wszystko to zdobędziesz współpracując z naszą globalną marką!

  • Oferty pracy

    Oferty pracy

    Jeżeli szukasz pracy to w tej sekcji znajdziesz aktualne oferty pracy.

  • Staż / Praktyki

    Staż / Praktyki

    Jeżeli studiujesz na kierunku związanym z branżą IT, mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd