Staż / Praktyki

Jeżeli studiujesz na kierunku związanym z branżą IT, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Nasz program stażu może okazać się świetnym początkiem drogi zawodowej. Pozwoli Ci nabyć niezbędne praktyczne umiejętności, które będą dodatkiem do ogromu pracy, którą już wykonałeś na studiach. Aplikacje na urządzenia mobilne stanowią dużą część tej szybko rozwijającej się branży, a staż u nas pozwoli Ci nabyć praktycznych umiejętności i doświadczenia.

W naszej firmie wymagana jest dobra znajomość inżynierii oprogramowania. Stażyści powinni wykazywać zainteresowanie w obszarze rozwoju aplikacji mobilnych na wszystkie główne systemy operacyjne – iOS, Android, Blackberry oraz Windows Phone. W kręgu zainteresowań powinien znaleźć się także język HTML5 dla urządzeń mobilnych, ze względu na nasze zaangażowanie w rozwój mobilnych aplikacji webowych.

W zamian, nasi stażyści czerpią korzyści, które pomogą w rozwoju ich kariery. Zdobywają doświadczenie w wieloplatformowym rozwoju aplikacji mobilnych, w tym aplikacji natywnych i hybrydowych. Każdy projekt jest starannie planowany, projektowany i lokowany - pozwalając naszym pracownikom i praktykantom rozwijać profesjonalne umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na career@fornett.pl.

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd