Bajeczna aplikacja - Borsuk Karol

Chcecie bajki? Oto bajka! Właśnie zawitała do App Store nasza nowa produkcja dla dzieci. Aplikacja "Borsuk Karol" to jak do tej pory największa autorska produkcja w portfolio firmy Fornett. 

Według przeprowadzonych przez naszą firmę badań, "Borsuk Karol" to najbardziej rozbudowana i dopracowana pod względem artystycznym, multimedialna bajka dla dzieci dostępna obecnie na polskim rynku aplikacji mobilnych. Autorem bajki jest Jarek Kaniewski, uznany copywriter z wieloletnim doświadczeniem, m.in. autor znanego hasła "Pij Mleko – będziesz Wielki." Scenariusz „Borsuka Karola” powstawał rok, a stworzenie ilustracji zajęło autorom ponad 5 lat! Efekt pracy to niemal dwugodzinna historia pełna przygód i mądrej zabawy. 

img_1

Przez bajkę prowadzi nas ciepły, szlachetny głos doskonałego aktora – Marka Walczaka. Wraz z każdą zwrotką przed oczami dziecka pojawia się nowa, pobudzająca wyobraźnię ilustracja, stworzona przez znaną ilustratorkę książek dla dzieci - Olę Michalską-Szwagierczak. Całość to ponad 400 ręcznie wykonanych ilustracji! Oglądanie bajki na Ipadzie przywodzi na myśl wspominane z rzewnieniem przez dzieci PRL‘u czasy bajek wyświetlanych z rzutnika Ania. Ta pozycja spodoba się nawet najbardziej konserwatywnym rodzicom, tym którzy z wielką uważnością wybierają aplikacje dla swoich dzieci. 

"Borsuk Karol" wprowadza użytkowania w niezapomnianą historię o przyjaźni odwadze i szlachetności. Bohaterowie bajki – tytułowy borsuk Karol, głuchawy Puchacz oraz sympatyczny, ślepy kret Milo wyruszają na wielką, pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę przez morza i oceany w poszukiwaniu źródła wody z morałami. Dzieci mogą słuchać bajki lub czytać poszczególne zwrotki wyświetlane na ekranie iPada.  

img_2

Aplikacja niedawno miała swoją premierę w polskim AppStore. Pierwszy półgodzinny rozdział udostępniony jest za darmo. Pozostałe rozdziały można aktywować poprzez zakupy wewnątrz aplikacji. "Borsuka Karola" można pobrać pod tym linkiem.

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd