Nasze portfolio rośnie w siłę!

Nasza kolejna aplikacja zawitała do sklepów App Store oraz Google Play. Workout Now pomaga osobom aktywnym fizycznie łatwo liczyć powtórzenia ćwiczeń na siłowni.

Workout Now to kolejna przydatna aplikacja stworzona przez naszą firmę. Projektując ją skupiliśmy się na funkcjonalnościach odpowiadających realnym potrzebom osób, które ćwiczą na siłowni lub w domu. Ta praktyczna aplikacja z pewnością przyda się zarówno profesjonalnym kulturystom, jak również amatorom i osobom, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze sportowym treningiem. Program  odmierza czas pomiędzy seriami ćwiczeń, a także zapamiętuje wykonane już serie. Dzięki niemu w prosty sposób możemy odznaczać zakończone serie ćwiczeń. W ten sposób podczas treningu możemy skupić się na tym co istotne i nie obciążać sobie głowy liczeniem. Naukowcy udowodnili, że wysiłek umysłowy wydatkuje naszą energię w sposób podobny do wysiłku fizycznego. Dlatego lepiej uwolnić głowę od liczenia i skupić się wyłącznie na pracy mięśni.

Workout Now Prev

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Duże przyciski umożliwiają łatwą nawigację i jak najkrótszy czas interakcji z programem. Odznaczając kolejne powtórzenia, użytkownik może obserwować progres swojego treningu i planować dalsze aktywności. Workout Now może stać nierozłącznym partnerem do ćwiczeń dla każdego posiadacza iPhone’a lub smartfona z systemem Android. Nowoczesna i przejrzysta grafika oraz łatwa i intuicyjna nawigacja – wyróżniają ten program, wśród innych tego typu aplikacji na rynku.

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd