Aktualności

Dołącz do nas!

Stale poszukujemy osób które są specjalistami w dziedzinach rozwoju projektów, technologii, marketingu online oraz w analityce biznesowej. Pracuj z nami dla najlepszych klientów na całym świecie. Dołącz do nas!

Fornett w nowej odsłonie

Mamy przyjemność ogłosić uruchomienie naszej nowej strony internetowej. Informacje odnośnie świadczonych przez nas usług są teraz dostępne online. Możemy pochwalić się najlepszymi rozwiązaniami w branży IT oraz obsługi audytorskiej aplikacji mobilnych i Smart TV.

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd