Nowa wersja aplikacji mobilnej Bright Spark Maths

Sparx Education we współpracy z Fornett Consulting z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowej wersji Bright Spark Maths – aplikacji na iPada stworzonej dla dzieci w wieku szkolnym, która pomaga w przyjemny sposób doskonalić podstawowe umiejętności matematyczne.

Bright Spark Maths można bezpłatnie pobrać z serwisu Apple App Store.

Nowa wersja jest w pełni zgodna z opublikowanymi przez firmę Apple najnowszymi wytycznymi dla programistów, które dotyczą aplikacji dla dzieci. W serwisie App Store aplikacja została zaklasyfikowana do grupy produktów przeznaczonych dla 6-8-latków, jednak z Bright Spark Maths mogą również korzystać dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

bright_spark_maths

Używanie Bright Spark Maths sprawia dzieciom wiele radości, ponieważ mogą wygrywać zabawne postacie nazwane Flobbies. Im więcej dziecko zdobędzie punktów rozwiązując zadania matematyczne, tym więcej otrzyma kreskówkowych postaci.

Wśród nowych elementów wprowadzonych do aplikacji znajdują się:

  • Nowe zestawy zadań matematycznych
  • Uaktualniony system przyznawania punktów, dzięki któremu dziecko musi poświęcić zadaniom więcej uwagi
  • Losowo przyznawane Flobbies – dziecko nigdy nie wie, jaką postać wygra
  • Zintegrowany formularz opinii, mający na celu zwiększenie wkładu rodziców i nauczycieli
  • Pakiety Gold, oferujące rodzicom i nauczycielom bogatszą zawartość w dużo niższej cenie
  • Darmowy Flobby przy zakupie każdego dodatkowego zestawu
  • Zwięzła instrukcja dla początkujących użytkowników

Jak poinformował Dyrektor Generalny Sparx Education, Cliff Court, w najnowszej wersji aplikacji wprowadzono kilka zmian zasugerowanych przez rodziców, nauczycieli i dzieci, korzystających ze starszej wersji Bright Spark Maths. Dodał także: "Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem na rynek najnowszej wersji tej aplikacji i z niecierpliwością oczekujemy na opinie użytkowników."

Z Bright Spark Maths można zapoznać się oglądając film dostępny na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=cWnMt9MSrCE

Osoby korzystające z iPada mogą pobrać Bright Spark Maths z serwisu App Store, pod adresem URL: https://itunes.apple.com/us/app/bright-spark-maths/id598336791?mt=8

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd