Dziecinnie proste rozwiązania dla naszych klientów

Pomiędzy tworzeniem kolejnych aplikacji dla naszych klientów znajdujemy również czas na realizację i wdrażanie naszych autorskich projektów. Jeden z nich - Sleep My Baby całkiem niedawno trafił na platformy Android oraz iOS. 

Jesteśmy przekonani, że o tej prostej i praktycznej aplikacji marzy po nocach wielu zmęczonych rodziców. Szczególnie, gdy ich dzieci nie do końca zgadzają się, że wieczór to najlepsza pora by iść spać. Program umożliwia odtwarzanie kołysanek i dźwięków, które są szczególnie uspokajające i ułatwiają uśnięcie. W fazie deweloperskiej aplikacja była "testowana" na dzieciach i wierzcie nam Państwo lub nie, żadne z nich nie oparło się np. monotonnemu dźwiękowi szumiącego do małego uszka odkurzacza. Aplikacja pozwala również ustawić minutnik, który zakończy odtwarzanie dźwięku w wyznaczonym momencie. Program może także pracować w tle. Nawet jeśli dziecko nie potrafi zasnąć bez rodzica – ten może położyć się obok i nadal korzystać z urządzenia mobilnego.

Jeżeli dziecko zażyczy sobie żeby rodzic poleżał przy nim, kiedy ono będzie oddalać się w stronę krainy Morfeusza – rodzic, który nie chce podążać w tym kierunku może nadal korzystać z urządzenia mobilnego, gdyż aplikacja może z powodzeniem działać w tle.

Sleep My Baby Preview

Aplikację Sleep My Baby stworzyliśmy z wykorzystaniem platformy Unity3d, która jest doskonałym narzędziem do projektowania zarówno prostych jak i skomplikowanych programów na urządzenia mobilne. Nasza firma posiada licencje na wszystkie wiodące platformy mobilne i wieloletnie, praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Pozwala nam to zaoferować usługi i obsługę klienta na najwyższym światowym poziomie obowiązującym w branży IT. Dzięki temu w krótkim czasie i przy relatywnie niskich kosztach możemy tworzyć nowoczesne, w pełni funkcjonalne aplikacje mobilne, dostosowane do potrzeb i specyfikacji technicznych naszych klientów. Zapraszamy do pobrania i przetestowania naszej nowej aplikacji. Zachęcamy także do kontaktu z nami jeżeli poszukują Państwo rzetelnego wykonawcy oprogramowania z wykorzystaniem platformy Unity3d. 

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd