Aplikacja Borsuk Karol

(Jeśli nie masz ukończonych 13 - poproś rodziców, aby przeczytali ten tekst)

1. Dane osobowe

Borsuk Karol aplikacja, która nie gromadzi danych osobowych i nie przechowuje informacji o użytkownikach, takich jak imię, nazwisko, adres e-mail i domu, numer telefonu lub identyfikator portali społecznościowych. Nasza aplikacja posiada zainstalowany zewnętrzny system analityczny, który zbiera dane potrzebne nam do statystyk, takich jak: dane urządzenia i rodzaj systemu operacyjnego, długość sesji oraz śledzi czynności, które użytkownicy wykonują w naszych aplikacjach. Tylko to.

2. Brak reklam

Nasza aplikacja może zawierać linki do innych naszych produktów, ale nigdy nie sprzedaje i wyświetla reklam innych firm.

3. Połączenie internetowe

Aplikacja Borsuk Karol nie wymaga połączenia z Internetem i nie pobiera żadnych dodatkowych danych niezbędnych do jej odtworzenia. Tylko wtedy, gdy chcesz kupić dodatkowe rozdziały trzeba jej pobrać przez Internet.

4. Korzystanie aplikacji Borsuk Karol 

Jakiekolwiek wykorzystywanie publiczne aplikacji Borsuk Karol wymaga naszej pisemnej zgody. 

Klienci o nas

​Fornett za każdym razem udowadna nam, że jest doskonałym i zaufanym partnerem jeżeli chodzi o outsourcing projektów. Za każdym razem zadziwiają nas profesjonalizmem i efektywnością działań, zarządzając projektem jak expresowym pociągiem. Jeżeli każda firma umiałaby tak doskonale obsługiwać projekty - życie Product Menagera byłoby dużo łatwiejsze.

Uli Ehlert, Director of AAC & Software Strategy, Tobii Technology

​W relacjach z firmą Fornett najbardziej doceniam ich proaktywne podejście do potrzeb klienta. Są prawdziwymi ekspertami w rozwoju natywnego oprogramowania na patformy mobilne. Z ich udziałem prace programistyczne postępują bardzo sprawnie, a jakość pracy jest dużo większa niż w przypadku firm, z którymi pracowaliśmy dotychczas.

Cliff Court, CEO, Coral Tech (Pty) Ltd